Kontaktid

Aadress: Lossi 1, 93819 Kuressaare

Infotelefon: +372 452 0501

Üldine e-posti aadress: info@saare.maavalitsus.ee

Registrikood: 70002006

Maavalitsuse tööaeg: E-R kell 8.00 - 16.30

 

Maavanema ülesandeid täidab maasekretär Jaan Leivategija

 

AmetikohtAnchor Ametniku nimi Telefon    E-post Lisainfo
Maasekretär Jaan Leivategija 452 0505 jaan.leivategija@saare.maavalitsus.ee kabinet 6
KANTSELEIAnchor      
Spetsialist Ulvi Talur 452 0501 ulvi.talur@saare.maavalitsus.ee  
Finantsnõunik Ülle Tänav 452 0529 ylle.tanav@saare.maavalitsus.ee kabinet 8
Nõunik-perekonnaseisuametnik Avo Levisto 452 0550 avo.levisto@saare.maavalitsus.ee

Kodanike vastuvõtt: E-N 8.30-12.00 ja 13.00-16.00; R 9.00-13.00

kabinet 11

Perekonnaseisuametnik Viive Nõmm 452 0551 viive.nomm@saare.maavalitsus.ee

Kodanike vastuvõtt: E-N 8.30-12.00 ja 13.00-16.00; R 9.00-13.00

kabinet 9

Peaspetsialist Tea Rauk 452 0521 tea.rauk@saare.maavalitsus.ee kabinet 10
Arhivaar Inge Välbe 452 0509 inge.valbe@saare.maavalitsus.ee  
Rahvastikuregistri spetsialist Kai Rainvald 452 0553 kai.reinvald@saare.maavalitsus.ee kabinet 32
Andmesisestaja Ereli Püüa 452 0537 ereli.pyya@saare.maavalitsus.ee kabinet 28
Andmesisestaja Kaidi Kapsta 452 0537 kaidi.kapsta@saare.maavalitsus.ee kabinet 28
Andmesisestaja Martin Johannes Mikk 452 0531 martin-johannes.mikk@saare.maavalitsus.ee kabinet 33
ARENGU-JA AnchorPLANEERINGUOSAKOND    
Osakonna juhataja Agne Peetersoo 452 0518 agne.peetersoo@saare.maavalitsus.ee kabinet 15
Juhataja asetäitja maatoimingute alal Merike Toose 452 0545 merike.toose@saare.maavalitsus.ee kabinet 13
Maatoimingute peaspetsialist Annika Prei 452 0546 annika.prei@saare.maavalitsus.ee kabinet 12
Nõunik Anne Jakunin 452 0516 anne.jakunin@saare.maavalitsus.ee kabinet 14
Arendusnõunik Karl Tiitson

452 0511

karl.tiitson@saare.maavalitsus.ee kabinet 16
Ühistranspordi peaspetsialist Merike Sõrm 452 0513 merike.sorm@saare.maavalitsus.ee kabinet 16
Ühistranspordi vaneminspektor Andres Koppel 452 0527 andres.koppel@saare.maavalitsus.ee kabinet 23
Saarevahid        
Abruka saarevaht Rein Lember 5364 0360    
Kesselaiu saarevaht Elsa Vatter 5303 1001    
Vilsandi saarevaht Avo Piisk 505 4375    
Ruhnu saarevaht Ott Olesk 5332 1787    

HARIDUS-JA AnchorSOTSIAALOSAKOND

     
Osakonna juhataja Raivo Peeters 452 0520 raivo.peeters@saare.maavalitsus.ee kabinet 20
Juhataja asetäitja hariduse alal ja alaealiste komisjoni sekretär Meelis Kaubi 452 0522 meelis.kaubi@saare.maavalitsus.ee kabinet 18
Kultuurinõunik Valve Heiberg 452 0526 valve.heiberg@saare.maavalitsus.ee kabinet 17
Juhataja asetäitja sotsiaal- ja tervishoiu alal Anneli Tõru 452 0530 anneli.toru@saare.maavalitsus.ee kabinet 26
Tervisedenduse peaspetsialist Imbi Jäe 452 0534 imbi.jae@saare.maavalitsus.ee kabinet 27