Uudised ja teated

« Tagasi

Saare Maavalitsuse eelinfo 20. november - 26. november 2017

 

20.-26. november viibib maasekretär maavanema ülesannetes Jaan Leivategija puhkusel, asendab haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja Raivo Peeters.

 

Esmaspäev, 20. november

Kell 8.30 toimub struktuuriüksuste juhatajate koosolek.

 

Kolmapäev, 22. november

Kell 9.30-16.00 osaleb haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja asetäitja Anneli Tõru Päästeameti korraldatud riskikodude hindamise seminaril Aruvälja Külakeskuses Pärnumaal.

Kell 15.30 osaleb haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja Raivo Peeters Saarema valla hariduskomisjoni koosolekul, Marientali tee 27.

 

Neljapäev, 23. november

Kell 10 osaleb haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja Raivo Peeters Kahtla lasteaed-põhikooli direktori Helle Rüütli õnnitlemisel Kahtlas.

Kell 11 osaleb haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja asetäitja Anneli Tõru kohtumisel Sotsiaalkindlustusametis.

Kell 13 osaleb arendusnõunik Karl Tiitson Hiiu- ja Saare Maavalitsuste, Transaviabaltika ning MKMi esindajate kohtumisel Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis.

23.-24. november osaleb arengu- ja planeeringuosakonna juhataja Agne Peetersoo Meri hotellis konverentsil "Läänemere piirkonna targad energialahendused - majanduskasvu ja heaolu allikas".

 

Reede, 24. november

Kell 10.20-16.00 osalevad arengu- ja planeeringuosakonna juhataja asetäitja Merike Toose ja peaspetsialist Annika Prei Suure Tõllu Puhkekülas SA Saaremaa Arenduskeskus ja Saarte Koostöökogu tunnustusüritusel „Saaremaa külad ühinemise keerises".